iPad, iPod, Galaxy Tab un video reģistratoru remonts

Mūsu galvenās darbības nozares ir aprakstītas augstāk. Bet tas arī nav viss. Izņemot telefonu, datoru, foto/video kameru un PSP remontu, mūsu pakalpojumos ietilpst:


Planšetdatoru iPad un Galaxy Tab remonts

Planšetdators kļuva par veiksmīgu portatīvā datora alternatīvu. Planšetdators ir ērts tāpēc, ka pie tāda paša ka portatīvajam datoram funkciju klāsta ir daudz vieglāks un aizņem mazāk vietas. Ja neskaitīt Ķīnā ražotus analogus, tirgus līderi ir Apple iPad un Samsung Galaxy Tab. Tieši oriģinālie modeli ietilpst mūsu specializācijā. Mūsu servisa speciālistiem operatīvi un kvalitatīvi padodas Apple iPad remonts un Samsung Galaxy Tab remonts. Mūsu darbs – kvalitatīvs Apple iPad un Samsung Galaxy tab remonts Rīgā.

Lai izmantotu mūsu pakalpojumu “Apple iPad remonts”, vai “Samsung Galaxy Tab remonts”, jūs varat atnāk uz vienu no mūsu pieņemšanas punktiem izmantot piegādi Rīgā, vai arī zmantot piegādi visā Latvijā

Video reģistratoru remonts

Video reģistrators (autoreģistrators) – diezgan svarīga ierīce, kura strādā gandrīz 24 stundas diennaktī un fiksē visas jūsu automobīļa kustības dienas un nakts laikā. Ar katru gadu automobiļu skaits palielinās un lielajās pilsētās mašīnas gandrīz bēržas viens pret otru. Ja jums ir darbojošs videoreģistrators, avārijas gadījumā jūs varēsiet atjaunot visu satiksmes negadījuma shēmu un aizstāvēt savas tiesības.

Bet arī šīs lieliskās ierīces dažreiz atsākas strādāt. Un tad jums jāmeklē servisa centru, kurš veic videoreģistratoru remontu. Nevar pateikt, ka autoreģistratori iziet no ierindas diezgan bieži, bet mēdz būt situācijas, kad nav iespējams veikt ierakstu atmiņas kartē, atsakās strādāt LCD ekrāns, vai videoreģistrators vispār neslēdzas iekšā. Lai izmantotu mūsu pakalpojumu “video reģistratoru remonts”, jūs varat atnāk uz vienu no mūsu pieņemšanas punktiem

Apple iPod remonts

Pat tādām izturīgām ierīcēm, kā MP3 atskaņotājs iPod no firmas Apple vajadzīgs remonts. Remob.lv servisa centra speciālisti ātri un kvalitatīvi uzstādīs uz jūsu iPod LCD ekrānu, nomainīs konektoru, pogas, atjaunos programmatūru (ipod soft). Mūsu darbs – kvalitatīvs Apple iPod remonts Rīgā.
Lai izmantotu mūsu pakalpojumu “Apple iPod remonts”, jūs varat atnāk uz vienu no mūsu pieņemšanas punktiem, izmantot piegādi Rīgā, vai arī izmantot piegādi visā Latvijā> link

Dators pēc pasūtījuma

  • rBasic- vienkāršs dators birojam. Tekstu rediģēšanai, internetam. Vienkārši un ar gaumi.
  • rHome – dators izmantošanai mājās. No rBasic atšķiras ar lielāku cietu disku filmu un mūzikas glabāšanai. Kā arī ar klusu dzesēšanas sistēmu.
  • rGame – datorspēļu faniem. “Pavilks” lielāko daļu no mūsdienu spēlēm ar diezgan labu ātrumu un bildes kvalitāti. Ideāla bilance starp jaudu un cenu.
  • rUltra – kad jauda ir pats svarīgākais. Uz šīs mašīnas var palaist visas mūsdienu spēles ar ideālu bildes kvalitāti. Milzīgs cietais disks saglabās visu, ko vien varēsiet lejupielādēt. Bet jaudīga dzesēšanas sistēma var sasaldēt pat kodolreaktoru.

Šī sadaļa ir izstrādes stādijā, bet pavisam drīz Jūs varēsiet pasūtīt datoru, kurš būs salikts speciāli priekš Jums.

Modelis uz AMD bāzes uz Intel bāzes
rBasic
rHome
rGamer
rUltra

Это наверное очень дорогое удовольствие?

Цены на наши услуги, по большей части, идентичны ценам в сервисных центрах, а порой и ниже. Наше преимущество в сроках ремонта и в том, что в цену уже входит доставка телефона. Наша задача – обеспечить комфортные условия для клиента и качественный быстрый ремонт.
×

А вы точно вернете мне мой телефон обратно?

Да, вернем. Причем в более работоспособном состоянии. Зачем нам сломанный телефон? Зачем нам создавать себе проблемы на 200 – 300 латов, когда репутация и сайт, на котором вы читаете этот текст, стоит в разы больше? Мы действительно не мошенники, ремонт мобильных телефонов нам как-то ближе.

×

А если вы не сможете его починить? Если мы ничего не сможем сделать для вашего телефона, то мы вернем его в том состоянии, в котором вы нам его сдали.

×

Есть ли у вас гарантия на ремонт?

Да. Подробней об условиях гарантии вы можете прочитать в разделе – Гарантия

×

Вы работаете после 6 вечера и по выходным?

Да. Позвоните нам или оформите заявку на сайте и мы договоримся об удобном вам времени.

×

Я могу сам принести вам свою технику?

Да, можете. Адрес и время работы нашего приемного пункта вы найдете в разделе контакты.

×

Vai es varu pats atnest savu tehniku?

Jā, varat. Mūsu pieņemšanas punkta adresi un darba laiku atradīsiet sadaļā kontakti.

×

Какие есть возможности доставки?

  1. Курьер принимает устройство на ремонт, потом привозит с ремонта.
  2. Курьер принимает устройство на ремонт, потом вы сами забираете устройство в нашем приемном пункте.
  3. Вы сами приносите устройство на ремонт в приемный пункт, а курьер привозит вам его с ремонта.

Вне зависимости от выбранного способа цена остается прежней (исключение для районов платной доставки, отмеченных на карте).

×

Почему мне выгодней чинить технику у вас, а не самому или не у дяди Коли?

Мы даем гарантию на выполненную работу и на установленные детали. Если вы считаете, что справляетесь лучше нас – приходите к нам работать :)

×

Droši vien, tas ļoti dārgi izmaksā?

Mūsu pakalpojumu cenas, lielākoties, ir identiskas servisa centru cenām, un dažreiz ir arī zemākas. Mūsu priekšrocība ir remonta termiņos un telefona piegādē, kas jau ieiet cenā par remontu. Mūsu uzdevums – nodrošināt komforta apstākļus klientam un ātro kvalitatīvo remontu.

×

Vai jūs noteikti atgriezīsiet manu telefonu atpakaļ?

Jā, atgriezīsim. Pie tam, darbspējīgā stāvoklī. Mums nav vajadzīgs sabojāts telefons, kā arī nav vajadzīgas problēmas uz 200-300 latiem, kad reputācija un vietne, kurā jūs lasāt šo tekstu, ir daudzās reizēs vērtīgāks. Mēs tiešam neesam krāpnieki, mēs labprāt nodarbojamies ar mobilo telefonu remontu.

×

Un ja jūs nespēsiet veikt remontu?

Ja mēs nespēsim neko izdarīt, lai veiktu jūsu telefona remontu, tad mēs atgriezīsim to tādā stāvoklī, kādā jūs to mums iedevāt.

×

Vai jums ir remonta garantija?

Jā. Ar garantijas nosacījumiem jūs varat konkrētāk iepazīties sadaļā – Garantija

×

Vai jūs strādājat arī pēc 6 vakarā un brīvdienās?

Jā. Piezvaniet mums vai noformējiet pieteikumu mājaslapā un mēs vienosimies par jums ērtāku laiku.

×

Kādas ir piegādes iespējas?

  1. Kurjers pieņem ierīci remontam un atved saremontētu.
  2. Kurjers pieņem ierīci, bet jūs paši izņemat to mūsu pieņemšanas punktā
  3. Jūs paši atvedat ierīci uz darbnīcu, bet kurjers atved to jums saremontētu

Neatkarīgi no izvēlētā piegādes veida cena nemainās (neattiecas uz rajoniem ar maksas piegādi, kuri atzīmēti kartē).

×

Kāpēc man ir izdevīgāk labot tehniku pie jums, nekā mēģināt darīt to pašam, vai pie kaimiņa Koļas?

Mēs dodam garantiju. Gan izpildītam darbam, gan detaļām. Ja jūs nopietni uzskatat, ka tiekat galā lābāk par mums – nāciet pie mums strādāt :)

×

Вам нужно забрать технику после дорого ремонта, но нет всей суммы?

Ситуация и правда печальная. Сломалась новая и очень нужная техника, ремонт которой стоит немало. А всей суммы нет. Или еще хуже – чтобы заработать денег на ремонт – нужен компьютер. А почитинить компьютер нельзя, потому, что вот именно сейчас, как назло, нет денег. На первый взгляд, ситуация почти безвыходная…
Вы попали в подобную ситуацию? Тогда читайте внимательно, потому что у нас есть решение!
Совместно с компанией Aizdevums.lv предлагаем новую возможность – ремонт в кредит. Это значит – забирайте технику сразу после ремонта, а платеж поделите хоть на 12 частей. Узнайте, доступен-ли вам такой кредит? Заполните прямо сейчас форму вот по этой ссылке
Вы можете воспользоваться данной услугой, если вам есть 21 год, у вас есть официальная работа и нет проблем с кредитной историей.
Занимайте ответственно! Оценивайте свои возможности выплатить кредит.

×

Jums jāizņem tehniku no remonta, bet nav pilnas naudas summas?

Situācija tiešām ir diezgan bēdīga. Salūza jauna un ļoti vajadzīga tehnika, kurās remonta izmaksas ir diezgan lielas. Bet naudas šobrīd nav. Vai arī vēl sliktāk – lai nopelnītu naudu, vajag salabot datoru. Bet lai salabotu datoru – vajag naudu. Situācija tiešām izskatās bēdīgi…
Esiet šajā situācijā? Tad lasiet uzmanīgi. Jo mums ir risinājums!
Sadarbībā ar kompāniju Aizdevums.lv mēs piedāvājam jums jaunu iespēju – remontu kredītā. Tas nozīmē – ņemiet tehniku uzreiz pēc remonta, bet maksājumu sadaliet uz līdz pat 12 daļām. Uzziniet, vai jums ir iespējami dabūt tādu pakalpojumu. Jau gatad aizpildiet formu, kura atrodas šeit.
Jūs varat izmantot šo pakalpojumu ja jums jau ir 21 gads, jums ir oficiāla darbavieta un nav problēmu ar kredīta vēsturi.
Aizņemieties atbildīgi! Izrēķinot savu spēju izmaksāt kredītu.

×
Tik ātrs mobilo telefonu un datoru remonts?

Jā. Protams, ja vajadzīga detaļa ir noliktavā un mums šobrīd nav citu, tikpat degošu remontu. Lai saņemtu tādu pakalpojumu, ka ātrs remonts dažu stundu, vai pat vienas stundas laikā, uzziniet par to iespējamību, piezvanot mums. 20322570 vai 27707621 Vai uzrakstot pieteikumu uz info@remob.lv

×
Такой быстрый ремонт телефонов и компьютеров?

Да. Конечно, если нужная деталь есть на складе и у нас нет других настолько-же горящих ремонтов. Чтобы воспользоваться услугой быстрого ремонта в течении нескольких, или даже одного часа, узнайте о его доступности, позвонив нам 20322570 или 27707621. Или отправив запрос на info@remob.lv

×
Ваше имя:
Номер телефона:
Ваш email
Ваш вопрос:

×
Jūsu vārds:
Tālruņa numurs:
jūsu -email:
jūsu jautājums:

×