“Manam Galaxy S3 tikai neliela plaisa uz stikla…”

Samsung LCDŠodien mēs parunāsim par dažiem mobīlo telefonu remontu aspektiem, un tieši aizsargstiklu un skārienjūtīgo ekrānu nomaiņu.

Jebkura ierīce var mehāniski sabojāties, vai ar laiku pārstāt normāli attēlot informāciju uz ekrāna. Šajā sakarā nāksies labot, vai mainīt telefona ekrānu. Šādi bojājumi var notikt pie dažādām situācijām, bet visbiežak tas notiek telefona īpašnieka neakurātas darbības rezultātā. Protams pie notiekuša bojājuma, visi tiecas veikt mobilā telefona remontu  ar vismazākā laika un līdzekļu tēriņiem, lai dārgais un mīļotais aparāts strādātu kā iepriekš. Tai skaitā, lai remonta cēloņi neatstātu iespaidu uz ierīci.

Vienā no iepriekšējiem rakstiem bija aprakstīta atšķirība aizsargstikla un sensorstikla nomaiņai

telefonā. Šodien, mēs parunāsim par tiem telefonu modeļiem, kuriem ir vajadzība mainīt sensorstiklu, tikai kopā ar LCD ekrānu. Neskatoties uz to, ka kāds no šiem komponentiem vēl turpina normāli darboties. Piemēri šādiem telefoniem, ir: visu paaudžu SAMSUNG GALAXY S, iPHONE 4 un turpmākie modeļi. Visu paaudžu GALAXY NOTE, kā arī dažiem NOKIA, SONY, HTC un LG modeļiem.

Kaut gan dažādi meistari piedāva stikla nomaiņas pakalpojumus bez LCD ekrāna nomaiņas. Paskatīsimies vai, tas patiešam ir tik labi un vai no tā var iegūt arī materiālu izdevīgumu. Pirmāmkārtām, tikai aizsargstikla nomaiņas process nav ļoti sarežģīts, toties ļoti darbietilpīgs, un izpildīt kvalitatīvu nomaiņu vienkāršā darbnīcā, kaut arī pietiekami labi aprīkotā diezgan grūti.

Globālajā tīmeklī ir dažas videopamācības, tikai aizsargstikla nomaiņai. Godīgi sakot, tikai pēc atsauksmēm kļūst skaidrs, ka tie kas veic nomaiņu nevisai to pieprot. Protams ir meistari, kuri spēj veikt kvalitatīvu tikai viena stikla nomaiņu, bet tie nestrāda „krūmu apstākļos” un protams remonta izcenojums un remonta laiks būs gandrīz līdzvērtīgs pilna ekrāna un sensorstikla komplekta (orģināla rūpnīcas montāža) nomaiņas cenai.

Lieta tāda, ka viedtālruņu izgatavotāji neparedzēja atsevišķu stikla nomaiņu remonta laikā. Konstruktīvās ierīces īpatnības ir paredzētas tikai vienlaikus stikla un ekrāna nomaiņai. No ražotājiem atsevišķi orģinālie stikli vispār netiek piedāvāti.

Protams dažas darbnīcas var nomainīt tikai aizsargstiklu, bet tuvakajā laikā var pārstāt adekvāti nostrādāt sensors, jo stikla nomaiņas brīdī tam būs saskarsme ar apkārtējo vidi. Tā saskarsme sensoram ir iznīcinoša. Starp detaļām ir ļoti cieši savienojumi, kuru iekšpusē ir vakūms, bet sensora slāni ļoti viegli sabojāt noņemot sasistā stikla atlūzas. Pietam jaunā kvalitatīvā stikliņa vietā nokļūs plastiks no Ķīnas. Zem plastika viegli nokļūst putekļi un netīrumi, kas noteikti attēlosies ne tikai uz telefona darbaspējām, bet arī vizuālo izskatu. Sakarā ar to, jūsu mīļotais aparāts var sākt ignorēt jūsu pieskārienus. Tas būs jūtams, kad  jūs ar pirkstu vēlēsieties pāršķirt lappusi, vai uzdrukāt kādu burtu, jo ekrāns nostrādās ne tajā vietā, kur jūs pieskarsieties.

Vai tad ir vērts ekonomēt uz pilnvērtīga remonta rēķina? Risinājums vienkāršs. Ja jūs apzinieties risku pēc stikliņa nomaiņas arī nomainīt visu komplektu , tad droši mainiet stikliņu, bet ja vēlaties aizmirst par problēmām un saņemt garantiju par darbu, mainiet visu komplektu kopā.

Atgādinam, ka ir meistari kuri spējīgi kvalitatīvi nomainīt aizsargstiklu pat uz iPhone, bet šāda meistara pakalpojumi maksās divkārši, vai pat trīskārši. Laika ziņā šāds remonts aizņems daudz ilgāk nekā standarta remonta laiku darbnīcā, un visticamāk meistars pats neremontēs tādas lietas. Vērts pievērst uzmanību  autorizētajiem mobilo telefonu servisa centriem. Neviens no tiem nemaina aizsargstiklu atsevišķi , motivējot to, ka aparāta konstrukcija neļauj veikt šādu maiņu. Un tā ir taisnība.

Neviens ražotājs neuzskata, ka bojājuma gadījumā tiks mainīta atsevišķa ekrāna daļa. Tad ko. Ja esat nolēmis palīdzēt jūsu mīlulim, tad ir vērts attiekties ar sapratni pret tā remontu, nemēģināt ekonomēt, bet veikt kvalitatīvu mobilā telefona remontu, lai pēc tam neieliktu lielākus ieguldījumus vai vispār nepirktu jaunu telefonu. Tā rezultātā zaudējot daudz nervu, lietojot daļēji strādājošu telefonu. Par ,,kaktu meistaru,, darbu var spriest pēc fotogrāfijas no video, kur ,,meistars,, cītīgi kailām rokām atver telefonu, pēc kā rūpīgi attīra sensoru ar stikla gabaliņiem uz lupatas. Mums ļoti žēl šis telefons. Nav grūti iedomāties kā tas darbosies nākotnē.

Lai izmantotu pakalpojumu “LCD un skārienjūtīgā ekrāna nomaiņa” – nāciet uz vienu no mūsu pieņemšana punktiem, izmantiet piegādi Rīgā, vai arī piegādi visā Latvijā

Video atsauksme = pusdienas restorānā

Viss ir vienkārši. Jūs filmējat video atsauksmi, mēs cienājam ar pusdienas piedāvājumu :) Video atsauksmē jābūt: Jūsu vārdam informācijai, kas Jūs esat (students, mājsaimniece, lietvedis u.c.) no kurienes esat (Rīga, Salaspils u.c.) kādu tehniku atnesāt uz darbnīcu kāda problēma bija šai tehnikai Jūsu domas par servisu Video var nofilmēt mājās un atsūtīt mums saiti uz […]

lasit vairak

Meklējam meistaru!

Proti labot telefonus ar kvalitāti “kā savai mammai” un tev ir laba pieredze šajā darbā? Tu esi mums vajadzīgs! Sūti savu CV uz mūsu elektronisko adresi info@remob.lv

lasit vairak

Multene par datora profilaksi

lasit vairak

Gravējums uz iPhone stikla

iPhone 4/4s gravējums Tā sanāca, ka sākumā Apple produkciju izmantoja tikai izredzētie. Tagad iPhone viedtālrunis, iPad planšetdators un iPod atskaņotājs kļūst pieejams vairākiem un vairākiem cilvēkiem. Lai izdalītos – nav pietiekoši būt tikai kvalitatīva tālruņa īpašniekam, jo šie modeli jau ir daudziem. Vajag kaut ko vairāk. Daži izvēlas uzlīmes, daži – čeholus. Bet ir daudz […]

lasit vairak

“Manam Galaxy S3 tikai neliela plaisa uz stikla…”

Tieši pēc tādiem vārdiem nācas skairdot ka, diemžēl, nav iespējams 100% kvalitatīvi nomainīt tikai to nabaga stiklu. Nāksies mainīt visu ekrānu. Šakā rakstā mēs pacentīsimies pastāstīt, kāpēc tas ir jādara.

lasit vairak

Это наверное очень дорогое удовольствие?

Цены на наши услуги, по большей части, идентичны ценам в сервисных центрах, а порой и ниже. Наше преимущество в сроках ремонта и в том, что в цену уже входит доставка телефона. Наша задача – обеспечить комфортные условия для клиента и качественный быстрый ремонт.
×

А вы точно вернете мне мой телефон обратно?

Да, вернем. Причем в более работоспособном состоянии. Зачем нам сломанный телефон? Зачем нам создавать себе проблемы на 200 – 300 латов, когда репутация и сайт, на котором вы читаете этот текст, стоит в разы больше? Мы действительно не мошенники, ремонт мобильных телефонов нам как-то ближе.

×

А если вы не сможете его починить? Если мы ничего не сможем сделать для вашего телефона, то мы вернем его в том состоянии, в котором вы нам его сдали.

×

Есть ли у вас гарантия на ремонт?

Да. Подробней об условиях гарантии вы можете прочитать в разделе – Гарантия

×

Вы работаете после 6 вечера и по выходным?

Да. Позвоните нам или оформите заявку на сайте и мы договоримся об удобном вам времени.

×

Я могу сам принести вам свою технику?

Да, можете. Адрес и время работы нашего приемного пункта вы найдете в разделе контакты.

×

Vai es varu pats atnest savu tehniku?

Jā, varat. Mūsu pieņemšanas punkta adresi un darba laiku atradīsiet sadaļā kontakti.

×

Какие есть возможности доставки?

  1. Курьер принимает устройство на ремонт, потом привозит с ремонта.
  2. Курьер принимает устройство на ремонт, потом вы сами забираете устройство в нашем приемном пункте.
  3. Вы сами приносите устройство на ремонт в приемный пункт, а курьер привозит вам его с ремонта.

Вне зависимости от выбранного способа цена остается прежней (исключение для районов платной доставки, отмеченных на карте).

×

Почему мне выгодней чинить технику у вас, а не самому или не у дяди Коли?

Мы даем гарантию на выполненную работу и на установленные детали. Если вы считаете, что справляетесь лучше нас – приходите к нам работать :)

×

Droši vien, tas ļoti dārgi izmaksā?

Mūsu pakalpojumu cenas, lielākoties, ir identiskas servisa centru cenām, un dažreiz ir arī zemākas. Mūsu priekšrocība ir remonta termiņos un telefona piegādē, kas jau ieiet cenā par remontu. Mūsu uzdevums – nodrošināt komforta apstākļus klientam un ātro kvalitatīvo remontu.

×

Vai jūs noteikti atgriezīsiet manu telefonu atpakaļ?

Jā, atgriezīsim. Pie tam, darbspējīgā stāvoklī. Mums nav vajadzīgs sabojāts telefons, kā arī nav vajadzīgas problēmas uz 200-300 latiem, kad reputācija un vietne, kurā jūs lasāt šo tekstu, ir daudzās reizēs vērtīgāks. Mēs tiešam neesam krāpnieki, mēs labprāt nodarbojamies ar mobilo telefonu remontu.

×

Un ja jūs nespēsiet veikt remontu?

Ja mēs nespēsim neko izdarīt, lai veiktu jūsu telefona remontu, tad mēs atgriezīsim to tādā stāvoklī, kādā jūs to mums iedevāt.

×

Vai jums ir remonta garantija?

Jā. Ar garantijas nosacījumiem jūs varat konkrētāk iepazīties sadaļā – Garantija

×

Vai jūs strādājat arī pēc 6 vakarā un brīvdienās?

Jā. Piezvaniet mums vai noformējiet pieteikumu mājaslapā un mēs vienosimies par jums ērtāku laiku.

×

Kādas ir piegādes iespējas?

  1. Kurjers pieņem ierīci remontam un atved saremontētu.
  2. Kurjers pieņem ierīci, bet jūs paši izņemat to mūsu pieņemšanas punktā
  3. Jūs paši atvedat ierīci uz darbnīcu, bet kurjers atved to jums saremontētu

Neatkarīgi no izvēlētā piegādes veida cena nemainās (neattiecas uz rajoniem ar maksas piegādi, kuri atzīmēti kartē).

×

Kāpēc man ir izdevīgāk labot tehniku pie jums, nekā mēģināt darīt to pašam, vai pie kaimiņa Koļas?

Mēs dodam garantiju. Gan izpildītam darbam, gan detaļām. Ja jūs nopietni uzskatat, ka tiekat galā lābāk par mums – nāciet pie mums strādāt :)

×

Вам нужно забрать технику после дорого ремонта, но нет всей суммы?

Ситуация и правда печальная. Сломалась новая и очень нужная техника, ремонт которой стоит немало. А всей суммы нет. Или еще хуже – чтобы заработать денег на ремонт – нужен компьютер. А почитинить компьютер нельзя, потому, что вот именно сейчас, как назло, нет денег. На первый взгляд, ситуация почти безвыходная…
Вы попали в подобную ситуацию? Тогда читайте внимательно, потому что у нас есть решение!
Совместно с компанией Aizdevums.lv предлагаем новую возможность – ремонт в кредит. Это значит – забирайте технику сразу после ремонта, а платеж поделите хоть на 12 частей. Узнайте, доступен-ли вам такой кредит? Заполните прямо сейчас форму вот по этой ссылке
Вы можете воспользоваться данной услугой, если вам есть 21 год, у вас есть официальная работа и нет проблем с кредитной историей.
Занимайте ответственно! Оценивайте свои возможности выплатить кредит.

×

Jums jāizņem tehniku no remonta, bet nav pilnas naudas summas?

Situācija tiešām ir diezgan bēdīga. Salūza jauna un ļoti vajadzīga tehnika, kurās remonta izmaksas ir diezgan lielas. Bet naudas šobrīd nav. Vai arī vēl sliktāk – lai nopelnītu naudu, vajag salabot datoru. Bet lai salabotu datoru – vajag naudu. Situācija tiešām izskatās bēdīgi…
Esiet šajā situācijā? Tad lasiet uzmanīgi. Jo mums ir risinājums!
Sadarbībā ar kompāniju Aizdevums.lv mēs piedāvājam jums jaunu iespēju – remontu kredītā. Tas nozīmē – ņemiet tehniku uzreiz pēc remonta, bet maksājumu sadaliet uz līdz pat 12 daļām. Uzziniet, vai jums ir iespējami dabūt tādu pakalpojumu. Jau gatad aizpildiet formu, kura atrodas šeit.
Jūs varat izmantot šo pakalpojumu ja jums jau ir 21 gads, jums ir oficiāla darbavieta un nav problēmu ar kredīta vēsturi.
Aizņemieties atbildīgi! Izrēķinot savu spēju izmaksāt kredītu.

×
Tik ātrs mobilo telefonu un datoru remonts?

Jā. Protams, ja vajadzīga detaļa ir noliktavā un mums šobrīd nav citu, tikpat degošu remontu. Lai saņemtu tādu pakalpojumu, ka ātrs remonts dažu stundu, vai pat vienas stundas laikā, uzziniet par to iespējamību, piezvanot mums. 20322570 vai 27707621 Vai uzrakstot pieteikumu uz info@remob.lv

×
Такой быстрый ремонт телефонов и компьютеров?

Да. Конечно, если нужная деталь есть на складе и у нас нет других настолько-же горящих ремонтов. Чтобы воспользоваться услугой быстрого ремонта в течении нескольких, или даже одного часа, узнайте о его доступности, позвонив нам 20322570 или 27707621. Или отправив запрос на info@remob.lv

×
Ваше имя:
Номер телефона:
Ваш email
Ваш вопрос:

×
Jūsu vārds:
Tālruņa numurs:
jūsu -email:
jūsu jautājums:

×