Apple ID / iCloud noņemšana un atbloķēšana

Thumb

Gādās tā, ka kaut kad pavisam sen uz telefonu uzstādīja iCloud jeb Apple ID piesaisti un aizmirsa paroli. Bet pēc programmatūras atjaunošanas nevar to paroli atcerēties. Vai arī nopirka telefonu, bet pārdevējs ieslēdza Find My iPhone režīmu un to nekā nevar atslēgt. Nav svarīgi, kāpēc uz ekrāna parādījās pieprasījums pēc paroles ievades, iCloud / Apple ID piesiešanu var noņemt mūsu servisa centrā. Kopējā procedūras cena ir 150 EUR un tajā ir 2 etapi.

1. etaps
Pieprasījums pēc sīkākas informācijas par iCloud kontu. Mēs veicam pieprasījumu un saņemam detalizētu informāciju par kontu. Tiklīdz šī informācija ir dabūta, var ķerties pie iCloud piesaistes noņemšanas. Operācijas cena – 30 EUR. Aizņem līdz 7 darba dienām.

2. etaps
Kad informācija par kontu ir mūsu rokās, mēs sākam iCloud piesaistes noņemšanu. Tas var ilgt no 5 līdz 10 darba dienu laikā un veiksmīgas atbloķēšanas varbūtība svarstās ap 75%. Šī etapa cena ir 120 EUR. Protams, ja nekas nesanāks, šo summu nebūs jāmaksā.

Šo divu operāciju rezultātā Jūsu rokās būs iPhone, kurš ir absolūti brīvs un atbloķēts no iCloud / Apple ID.

Pieveršiet uzmanību!
1. Lai atbloķētu telefonu, ir obligāts pirmais etaps. Diemžēl, ja otrais etaps būs neveiksmīgs, mēs nevarēsim jums atgriezt naudu par iCloud informācijas pieprasījumu (30 EUR)
2. Visa šī procedūra NEKĀ neiedarbojas uz operatora piesaisti
3. Mēs pieņemam absolūti visus telefonus bez jebkādiem ierobežojumiem (pat ja uz ekrāna ir paziņojums no lietotāja)


Video atsauksme = pusdienas restorānā

Viss ir vienkārši. Jūs filmējat video atsauksmi, mēs cienājam ar pusdienas piedāvājumu :) Video atsauksmē jābūt: Jūsu vārdam informācijai, kas Jūs esat (students, mājsaimniece, lietvedis u.c.) no kurienes esat (Rīga, Salaspils u.c.) kādu tehniku atnesāt uz darbnīcu kāda problēma bija šai tehnikai Jūsu domas par servisu Video var nofilmēt mājās un atsūtīt mums saiti uz […]

lasit vairak

Meklējam meistaru!

Proti labot telefonus ar kvalitāti “kā savai mammai” un tev ir laba pieredze šajā darbā? Tu esi mums vajadzīgs! Sūti savu CV uz mūsu elektronisko adresi info@remob.lv

lasit vairak

“Manam Galaxy S3 tikai neliela plaisa uz stikla…”

Tieši pēc tādiem vārdiem nācas skairdot ka, diemžēl, nav iespējams 100% kvalitatīvi nomainīt tikai to nabaga stiklu. Nāksies mainīt visu ekrānu. Šakā rakstā mēs pacentīsimies pastāstīt, kāpēc tas ir jādara.

lasit vairak

Multene par datora profilaksi

lasit vairak

Gravējums uz iPhone stikla

iPhone 4/4s gravējums Tā sanāca, ka sākumā Apple produkciju izmantoja tikai izredzētie. Tagad iPhone viedtālrunis, iPad planšetdators un iPod atskaņotājs kļūst pieejams vairākiem un vairākiem cilvēkiem. Lai izdalītos – nav pietiekoši būt tikai kvalitatīva tālruņa īpašniekam, jo šie modeli jau ir daudziem. Vajag kaut ko vairāk. Daži izvēlas uzlīmes, daži – čeholus. Bet ir daudz […]

lasit vairak

Это наверное очень дорогое удовольствие?

Цены на наши услуги, по большей части, идентичны ценам в сервисных центрах, а порой и ниже. Наше преимущество в сроках ремонта и в том, что в цену уже входит доставка телефона. Наша задача – обеспечить комфортные условия для клиента и качественный быстрый ремонт.
×

А вы точно вернете мне мой телефон обратно?

Да, вернем. Причем в более работоспособном состоянии. Зачем нам сломанный телефон? Зачем нам создавать себе проблемы на 200 – 300 латов, когда репутация и сайт, на котором вы читаете этот текст, стоит в разы больше? Мы действительно не мошенники, ремонт мобильных телефонов нам как-то ближе.

×

А если вы не сможете его починить? Если мы ничего не сможем сделать для вашего телефона, то мы вернем его в том состоянии, в котором вы нам его сдали.

×

Есть ли у вас гарантия на ремонт?

Да. Подробней об условиях гарантии вы можете прочитать в разделе – Гарантия

×

Вы работаете после 6 вечера и по выходным?

Да. Позвоните нам или оформите заявку на сайте и мы договоримся об удобном вам времени.

×

Я могу сам принести вам свою технику?

Да, можете. Адрес и время работы нашего приемного пункта вы найдете в разделе контакты.

×

Vai es varu pats atnest savu tehniku?

Jā, varat. Mūsu pieņemšanas punkta adresi un darba laiku atradīsiet sadaļā kontakti.

×

Какие есть возможности доставки?

  1. Курьер принимает устройство на ремонт, потом привозит с ремонта.
  2. Курьер принимает устройство на ремонт, потом вы сами забираете устройство в нашем приемном пункте.
  3. Вы сами приносите устройство на ремонт в приемный пункт, а курьер привозит вам его с ремонта.

Вне зависимости от выбранного способа цена остается прежней (исключение для районов платной доставки, отмеченных на карте).

×

Почему мне выгодней чинить технику у вас, а не самому или не у дяди Коли?

Мы даем гарантию на выполненную работу и на установленные детали. Если вы считаете, что справляетесь лучше нас – приходите к нам работать :)

×

Droši vien, tas ļoti dārgi izmaksā?

Mūsu pakalpojumu cenas, lielākoties, ir identiskas servisa centru cenām, un dažreiz ir arī zemākas. Mūsu priekšrocība ir remonta termiņos un telefona piegādē, kas jau ieiet cenā par remontu. Mūsu uzdevums – nodrošināt komforta apstākļus klientam un ātro kvalitatīvo remontu.

×

Vai jūs noteikti atgriezīsiet manu telefonu atpakaļ?

Jā, atgriezīsim. Pie tam, darbspējīgā stāvoklī. Mums nav vajadzīgs sabojāts telefons, kā arī nav vajadzīgas problēmas uz 200-300 latiem, kad reputācija un vietne, kurā jūs lasāt šo tekstu, ir daudzās reizēs vērtīgāks. Mēs tiešam neesam krāpnieki, mēs labprāt nodarbojamies ar mobilo telefonu remontu.

×

Un ja jūs nespēsiet veikt remontu?

Ja mēs nespēsim neko izdarīt, lai veiktu jūsu telefona remontu, tad mēs atgriezīsim to tādā stāvoklī, kādā jūs to mums iedevāt.

×

Vai jums ir remonta garantija?

Jā. Ar garantijas nosacījumiem jūs varat konkrētāk iepazīties sadaļā – Garantija

×

Vai jūs strādājat arī pēc 6 vakarā un brīvdienās?

Jā. Piezvaniet mums vai noformējiet pieteikumu mājaslapā un mēs vienosimies par jums ērtāku laiku.

×

Kādas ir piegādes iespējas?

  1. Kurjers pieņem ierīci remontam un atved saremontētu.
  2. Kurjers pieņem ierīci, bet jūs paši izņemat to mūsu pieņemšanas punktā
  3. Jūs paši atvedat ierīci uz darbnīcu, bet kurjers atved to jums saremontētu

Neatkarīgi no izvēlētā piegādes veida cena nemainās (neattiecas uz rajoniem ar maksas piegādi, kuri atzīmēti kartē).

×

Kāpēc man ir izdevīgāk labot tehniku pie jums, nekā mēģināt darīt to pašam, vai pie kaimiņa Koļas?

Mēs dodam garantiju. Gan izpildītam darbam, gan detaļām. Ja jūs nopietni uzskatat, ka tiekat galā lābāk par mums – nāciet pie mums strādāt :)

×

Вам нужно забрать технику после дорого ремонта, но нет всей суммы?

Ситуация и правда печальная. Сломалась новая и очень нужная техника, ремонт которой стоит немало. А всей суммы нет. Или еще хуже – чтобы заработать денег на ремонт – нужен компьютер. А почитинить компьютер нельзя, потому, что вот именно сейчас, как назло, нет денег. На первый взгляд, ситуация почти безвыходная…
Вы попали в подобную ситуацию? Тогда читайте внимательно, потому что у нас есть решение!
Совместно с компанией Aizdevums.lv предлагаем новую возможность – ремонт в кредит. Это значит – забирайте технику сразу после ремонта, а платеж поделите хоть на 12 частей. Узнайте, доступен-ли вам такой кредит? Заполните прямо сейчас форму вот по этой ссылке
Вы можете воспользоваться данной услугой, если вам есть 21 год, у вас есть официальная работа и нет проблем с кредитной историей.
Занимайте ответственно! Оценивайте свои возможности выплатить кредит.

×

Jums jāizņem tehniku no remonta, bet nav pilnas naudas summas?

Situācija tiešām ir diezgan bēdīga. Salūza jauna un ļoti vajadzīga tehnika, kurās remonta izmaksas ir diezgan lielas. Bet naudas šobrīd nav. Vai arī vēl sliktāk – lai nopelnītu naudu, vajag salabot datoru. Bet lai salabotu datoru – vajag naudu. Situācija tiešām izskatās bēdīgi…
Esiet šajā situācijā? Tad lasiet uzmanīgi. Jo mums ir risinājums!
Sadarbībā ar kompāniju Aizdevums.lv mēs piedāvājam jums jaunu iespēju – remontu kredītā. Tas nozīmē – ņemiet tehniku uzreiz pēc remonta, bet maksājumu sadaliet uz līdz pat 12 daļām. Uzziniet, vai jums ir iespējami dabūt tādu pakalpojumu. Jau gatad aizpildiet formu, kura atrodas šeit.
Jūs varat izmantot šo pakalpojumu ja jums jau ir 21 gads, jums ir oficiāla darbavieta un nav problēmu ar kredīta vēsturi.
Aizņemieties atbildīgi! Izrēķinot savu spēju izmaksāt kredītu.

×
Tik ātrs mobilo telefonu un datoru remonts?

Jā. Protams, ja vajadzīga detaļa ir noliktavā un mums šobrīd nav citu, tikpat degošu remontu. Lai saņemtu tādu pakalpojumu, ka ātrs remonts dažu stundu, vai pat vienas stundas laikā, uzziniet par to iespējamību, piezvanot mums. 20322570 vai 27707621 Vai uzrakstot pieteikumu uz info@remob.lv

×
Такой быстрый ремонт телефонов и компьютеров?

Да. Конечно, если нужная деталь есть на складе и у нас нет других настолько-же горящих ремонтов. Чтобы воспользоваться услугой быстрого ремонта в течении нескольких, или даже одного часа, узнайте о его доступности, позвонив нам 20322570 или 27707621. Или отправив запрос на info@remob.lv

×
Ваше имя:
Номер телефона:
Ваш email
Ваш вопрос:

×
Jūsu vārds:
Tālruņa numurs:
jūsu -email:
jūsu jautājums:

×